گزارش خبری نشست مدیران تربیت بدنی دانشگاه‌های منطقه یک در دانشگاه تهران

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۱:۲۳ کد : ۲۷۳۶۷ خبر رویدادهای جاری
تعداد بازدید:۱۲۵
گزارش خبری نشست مدیران تربیت بدنی دانشگاه‌های منطقه یک در دانشگاه تهران

نشست مدیران تربیت بدنی دانشگاه‌های منطقه یک با موضوع تبادل نظر پیرامون اعلام تقویم مسابقات انتخابی المپیاد پانزدهم در روز شنبه 29 فروردین در تالار امیرکبیر برگزار گردید. در این نشست آقای دکتر واحدی زاده دبیر منطقه یک ورزش دانشگاه‌های کشور ضمن خوش آمدگویی به میهمانان، گزارشی از شرایط ورزش دانشگاه‌ها در وضعیت شیوع کرونا  ارائه نمودند.

  • در این نشست جناب آقای واحدی زاده در رابطه با تعیین تقویم برگزاری مسابقات ورزشی در دانشگاه‌های منطقه یک توضیحاتی را ارائه کردند که مدیران محترم تربیت بدنی پیشنهاد نمودند به دلیل کمبود زمان و همچنین اعتبارات مالی ادارات تربیت بدنی، سهمیه‌های سال ۱۳۹۸ محفوظ مانده و صرفاً رشته‌های باقیمانده برگزار گردد.

در این نشست بعد از اعلام نظر مدیران میزبانی مسابقات انتخابی فوتسال دختران به دانشگاه علامه طباطبایی، واگذار شد و دانشگاه شهید بهشتی به عنوان میزبان مسابقات کشتی آزاد و فرنگی، بسکتبال پسران و والیبال دختران معرفی گردید.

  • میزبانی مسابقات دوومیدانی دانشجویان دختر و پسر به دانشگاه تهران، و میزبانی مسابقات کاراته دختران به دانشگاه الزهرا واگذار شد.
  • میزبانی مسابقات شنا پسران به دانشگاه خوارزمی و مسابقات بسکتبال دختران و فوتسال پسران به دانشگاه تربیت مدرس واگذار گردید.
  • در پایان پیشنهاد شد اداره کل تربیت بدنی وزارت عتف، نسبت به ابلاغ جدول حق الزحمه‌های فنی و اجرایی جدید و همچنین حق التعلیم مربیان در سال ۱۴۰۱ اقدام نماید. همچنین پیشنهاد گردید اداره کل تربیت بدنی وزارت عتف به جهت برگزاری با کیفیت مسابقات المپیاد، از ورزشکاران رده ملی و بازیکنان لیگ برتری که در زمان شیوع ویروس کرونا و تعطیلی دانشگاه‌ها دانشجو شده‌اند با اختصاص سهمیه، نسبت به حضور آنها در مسابقات المپیاد موافقت نماید.

اضافه شدن رشته شطرنج به مسابقات المپیاد یکی دیگر از پیشنهادات مدیران تربیت بدنی در این نشست بود.


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.