هدایت کاربر
آمار بازدیدکنندگان
بازدیدکنندگان امروز این صفحه:   57
بازديدکنندگان اين صفحه :   640096
بازديدکنندگان امروز :   78
کل بازديدکنندگان :   975018
ورود به سیستم
ویرایش مشخصات اخبار     افتخارآفرینی کشتی گیر جوان دانشگاه تهران در رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی امید کشور                                         اسامی نمایندگان فنی و مسئولین انجمن های رشته های ورزشی المپیاد                                          آغاز ثبت نام کلاس های تابستانی                                         اهتزاز پرچم ایران و درخشش نام دانشگاه تهران بر فراز بلندترین قله ارمنستان                                         اختتامیه هفدهمین جشنواره ورزشی دانشجویان و چهاردهمین جشنواره ورزشی کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران برگزار شد                                         در راستای برگزاری سی امین دوره یونیورسیاد دانشجویان جهان در ایتالیا؛ اولین مرحله اردو والیبال دانشجویان در دانشگاه تهران برگزار شد                                         پایان کار سه رشته ورزشی دیگر در چهاردهمین جشنواره ورزشی کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران                                         مسابقات شطرنج چهاردهمین جشنواره ورزشی کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران برگزار شد                                         نشست مدیران تربیت بدنی دانشگاههای منطقه یک کشور برگزار شد                                         آغاز چهاردهمین جشنواره ورزشی کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران                                         افتخار آفرینی دانشجوی دانشگاه تهران در رقابت های دوومیدانی داخل سالن آسیا                                         تسلیت به هموطنانمان                                         آغاز رقابت های والیبال جشنواره ورزشی کارکنان دانشگاه                                          
 لیست اخبار آرشیو   لیست اخبار 

مسابقات شنای هفدهمین جشنواره ورزشی درون دانشگاهی دانشجویان دانشگاه تهران برگزار شد

در ادامه برگزاری هفدهمین جشنواره ورزشی درون دانشگاهی دانشجویان دانشگاه تهران، مسابقات شنای دختران و پسران، دوشنبه و سه‌شنبه 21 و 22 آبان، در استخر دانشکده تربیت‌بدنی دانشگاه تهران برگزار شد.

نتایج مسابقات شنای انفرادی پسران در ماده 50 متر آزاد؛ محمد بیداریان از دانشکده تربیتبدنی، میلاد حیدری از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، محمد ندیمی        از پردیس البرز و اسدالله عباسزاده از پردیس دانشکده‌های فنی به ترتیب مقام‌های اول تا چهارم را کسب کردند.

در ماده 50 مترکرال پشت؛ امیرحسین رهبر جدی از دانشکده تربیتبدنی، مهرزاد صحبتی از دانشکده حقوق و علوم سیاسی، پوریا آرینفر از دانشکده مدیریت و محمد صدرا رجبی از پردیس دانشکده‌های فنی به ترتیب اول تا چهارم شدند.

در ماده 50 متر قورباغه؛ سیاوش اسمعیلی از پردیس هنرهای زیبا، هیراد مومن هروی از پردیس دانشکده‌های فنی، حامد صلاح‌ور از پردیس علوم و علیرضا عبدالهی از پردیس البرز به ترتیب موفق به کسب مقام‌های اول تا چهارم شدند.

در ماده 50 متر پروانه؛ خشایار حسینیان نائینی از پردیس ابوریحان، رضا ضیغمی‌فرد از پردیس البرز، محمد نوید عباسیان از پردیس هنرهای زیبا و  میلاد ایزانلو از دانشکده علوم و فنون نوین به ترتیب اول تا چهارم شدند.

در ماده 100 متر آزاد؛ فرشاد دادفر از پردیس البرز، حسین زهتاب مینوئی از پردیس کیش، آریا پایدار از پردیس دانشکده‌های فنی و محمد طالبزاده از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی به ترتیب مقام‌های اول تا چهارم را کسب کردند.

در ماده 100 متر قورباغه؛ امیرحسین حیدری از دانشکده تربیت‌بدنی، مهدی رضوانی از دانشکده مدیریت، سیدامیر علوی‌مهر از پردیس دانشکده‌های فنی و محمدرضا کریمی از پردیس هنرهای زیبا به ترتیب موفق به کسب مقام‌های اول تا چهارم شدند.

همچنین، نتایج مسابقات شنای انفرادی دختران در ماده 50 متر آزاد؛ خاطره دخیلی از پردیس دانشکده‌های فنی، صبا حسینی از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، یاسمن افشار از پردیس کیش و نیلوفر صلح جو از دانشکده مدیریت به ترتیب اول تا چهارم شدند.

در ماده 50 متر پروانه؛ هدیه کاظمی از دانشکده تربیت بدنی و مائده یاری از پردیس البرز به ترتیب اول و دوم شدند.

در ماده 50 متر کرال پشت؛ آزاده مهاجرمیلانی از پردیس هنرهای زیبا، فائزه سادات مرتضوی از پردیس دانشکده‌های فنی، مهدیه ملک نیا از پردیس فارابی و فاطمه تابعی از دانشکده مدیریت           به ترتیب موفق به کسب مقام های اول تا چهارم شدند.

در ماده 50 متر قورباغه؛ حانیه وکیلی از پردیس علوم، سحر سلطانیه از پردیس دانشکده‌های فنی، طهورا جوان از دانشکده حقوقو علوم سیاسی و فاطمه احمدی از پردیس فارابی به ترتیب اول تا چهارم شدند.

در ماده 100 متر آزاد؛ نگار حسین رحیمی از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، مریم محمدی از پردیس دانشکده‌های فنی، نونا علیایی از پردیس کیش و سارا سرسنگی          از دانشکده مدیریت به ترتیب اول تا چهارم شدند.

در ماده 100 متر قورباغه؛ مونا ابراهیمی از دانشکده تربیت بدنی، شیما کرمی از پردیس کیش، مهتاب پروانیان از دانشکده جغرافیا و مریم دولت آبادیان از پردیس دانشکده‌های فنی به ترتیب موفق به کسب مقام های اول تا چهارم شدند.

گفتنی است، هفدهمین جشنواره ورزشی درون دانشگاهی دانشجویان دانشگاه تهران در رشته های باقی مانده تا 5 دی به کار خود ادامه خواهد داد.

1397/8/26   آرشيو
عكس 1:
عكس 2:
عكس 3:
عكس 4:
 
اخبار جشنواره ‌ها
محل تبلیغات شما
نظرسنجی
پیوند ها

کمیته ملی المپیک

وزارت ورزش و جوانان

فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی

فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی (فیزو)

شماره تلفن دبیرخانه و دانشگاههای منطقه 1

سیزدهمین المپیاد دانشجویی

سایت معاونت فرهنگی دانشگاه تهران

سایت دانشگاه تهران

اداره کل تربیت بدنی وزارت علوم ،تحقیقات و فناوری